Глобальні лідери збираються, щоб оцінити прогрес історичної угоди про біорізноманіття.
Reading
Через два роки після підписання історичної угоди про біорізноманіття, країни зберуться наступного тижня. Вони будуть визначати, чи досягли вони прогресу у збереженні рослинності та тваринного світу Землі.
Угода, підписана 196 країнами на Конференції ООН з біорізноманіття, передбачає захист 30% суші та води до 2030 року. На момент підписання угоди під захистом було 17% суходолу та 10% морських акваторій - ці цифри суттєво не змінилися.
На конференції, відомій як COP16, країни звітуватимуть про прогрес у досягненні цілей. Очікується, що уряди узгодять механізми забезпечення їх реалізації.
Двотижнева зустріч у Калі, Колумбія, також буде зосереджена на зусиллях зі збору сотень мільярдів доларів для захисту природи до 2030 року. Двадцять три завдання будуть обговорюватися, включаючи скорочення харчових відходів та запобігання інтродукції інвазивних видів.
Майже 200 країн повинні були представити національні плани перед конференцією, що демонструють їхні дії щодо досягнення цілей щодо захисту 30% території. Але на цей тиждень близько 46% країн представили цільові показники, і менше 15% представили плани щодо їх досягнення.
Questions
Коли країни зберуться для обговорення прогресу у збереженні рослинності та тваринного світу?
Наступного тижня.
Скільки відсотків суші та води потрібно захистити до 2030 року за угодою?
30%.
Скільки країн представили цільові показники перед конференцією?
Близько 46% країн.
Describe the article image
Look at the article image and describe what you see on it. You may either speak or write your answer there.
Discussion
Discuss this article with your AI tutor to practice. Your tutor will help you with vocabulary and grammar.
discuss it with AI at lingolette.com