Трагедія Титана: заклик до нових досліджень океану.
Reading
Співзасновник компанії OceanGate, яка володіла експериментальним підводним апаратом Titan, розповів про свої сподівання на майбутнє глибоководних досліджень. Він вірить, що трагедія з Titan не стане кінцем для галузі, а навпаки, стане поштовхом для її розвитку.
Гілермо Зонляйн, який допомагав Стоктону Рашу заснувати OceanGate, покинув компанію задовго до катастрофи Titan у червні 2023 року. Однак, він виступив на захист зусиль компанії після вибуху підводного човна.
Зонляйн розповів, що OceanGate планувала створити флот із чотирьох-п'яти глибоководних апаратів, здатних перевозити п'ятьох людей на глибину 6000 метрів. За його словами, компанія хотіла зробити океан, особливо його глибини, доступнішими для людства.
Зонляйн також пояснив, що компанія обрала вуглецеве волокно для свого підводного човна, оскільки цей матеріал легкий і дешевий. Він зазначив, що використання вуглецевого волокна не є новою ідеєю, і що компанія тісно співпрацювала з Береговою охороною під час розробки Titan.
Зонляйн зізнався, що мав можливість зануритися на Titan багато разів, але відмовився, бо не хотів займати місце потенційних клієнтів. Він розповів, що Раш, навпаки, хотів сам випробувати свій винахід, коли настав час посадити туди людину.
Questions
Хто є співзасновником компанії OceanGate?
Гілермо Зонляйн є співзасновником компанії OceanGate.
Які плани мала компанія OceanGate щодо глибоководних апаратів?
Компанія OceanGate планувала створити флот із чотирьох-п'яти глибоководних апаратів, здатних перевозити п'ятьох людей на глибину 6000 метрів.
Чому Зонляйн відмовився зануритися на Titan?
Зонляйн відмовився зануритися на Titan, бо не хотів займати місце потенційних клієнтів.
Describe the article image
Look at the article image and describe what you see on it. You may either speak or write your answer there.
Discussion
Discuss this article with your AI tutor to practice. Your tutor will help you with vocabulary and grammar.
discuss it with AI at lingolette.com